Spellmasters Australia

2016 Finalists


Junior Finalists
Year Name School Place
3 Shrika Anand St Margaret's School  
3 Om Bhatt Tullamarine Primary School  
3 Hugo Chang Camelot Rise Primary School  
4 Joel Coburn Galilee Regional Catholic School  
5 Yuen Tzi Ding Pinewood Primary School  
3 Sienna Dobson Ruyton Girls' School  
4 Charlie Fletcher Haileybury College  
5 Tristan Goldburg Birralee Primary School  
4 Rohan Green St Christopher's Primary School 1
3 Atharva Halapeti Seabrook Primary School  
5 Xavier Marie Haileybury College  
4 Cameron Naug Pascoe Vale Primary School  
5 Emma O'Neill Hartwell Primary School  
5 Cadence Pang Cobram Anglican Grammar School 3
5 Lithasha Perera Pinewood Primary School  
5 Aneurin Reeves Penguin District School 2
5 Kyrone Reyes CANA Catholic Primary School  
4 Inez Singer Brunswick North West Primary School  
4 Owen Smith St Leonard's College  
5 Matthew Suddin Camelot Rise Primary School  
4 Jordanne Tan Good News Lutheran College  
4 Minh Tran Deepdene Primary School  
4 Aaron Voulgaris Kingston Heath Primary School  
3 Ehsaas Waadhwa Cambridge Primary School  
4 Daniel Wyss Home Education Network  


Senior Finalists
Year Name School Place
8 Srinaama Adikari Berwick Grammar School  
6 Siyan Ai St Margaret's School  
3 Thomas Blick Kingston Heath Primary School  
6 Olivia Chegwin Haileybury College  
8 Apuroop Chunduri Werribee Secondary College  
6 Ella Didic Keilor Heights Primary School  
6 Abigail Gardiner Haileybury College  
6 Ishan Goel Yarra Valley Grammar School  
4 Rohan Green St Christopher's Primary School 3
6 Fergus Hawkins St Leonard's College  
8 Xara Hudson Melbourne Girls' College  
8 Kamalinee Kamalakaran Mount Waverley Secondary College  
6 Sienna Li Keilor Heights Primary School  
6 Nirodha Menikdiwala Ashburton Primary School  
7 Srihari Mohan Wellington Secondary College  
9 Jacqueline Motet Fintona Girls' School  
4 Cameron Naug Pascoe Vale Primary School  
5 Cadence Pang Cobram Anglican Grammar School  
8 Kaaviyan Pathmasiri Berwick College  
5 Lithasha Perera Pinewood Primary School  
8 Bethany Tan Kardinia International College 1
6 Jiawen Wang Keilor Heights Primary School  
4 Daniel Wyss Home Education Network  
7 Rebecca Wyss Home Education Network 2